Roman Vojtek a Petra Vraspírová vyrazili na dovolenou. A tentokrát i s dětmi.

Roman Vojtek a Petra Vraspírová vyrazili na dovolenou. A tentokrát i s dětmi. Foto: Super.cz/Instagram R Vojtka a P. Vraspírové

A zase frnkli do tepla: Krásná partnerka Romana Vojtka opět oslňuje v plavkách

Přítelkyně muzikálového zpěváka a herce Romana Vojtka (50) Petra Vraspírová (35) se tetelí blahem. V lednu vyrazila společně s Romanem na nádhernou dovolenou do Spojených arabských emirátů a neuplynul ani měsíc a jsou opět v teple.

Zamilovaný páreček si v prvním případě užíval společné chvilky ve dvou a vychutnával si pohodu na místních vyhřátých plážích. A tentokrát s sebou Vojtek vzal i dcerku Editu (7) a skoro tříletého syna Benedikta.

Vraspírová je z další prosluněné dovolené naprosto nadšená a na sociální síti hned zveřejnila fotku v plavkách. „Když máte za chlapa berana, který řekne jedeme zase, tak mlčky balím a neodmlouvám. Ale tentokrát s jeho ňufinkama,“ líčila nadšeně Vraspírová.

Rodinnou pohodičku si Roman Vojtek nadmíru pochvaloval. „Děkuju, že můžu trávit čas s těmi, které tak miluju, byl to zase nádherný den,“ zasnil se Vojtek, s jehož dětmi Petra vychází skvěle, a tak není divu, že si dovolenou v teple všichni skvěle užívají.

Hned po dovolené čeká sympatický pár návrat do práce. Muzikálová sezona se rozjíždí na plné obrátky a už začátkem dubna se Vojtek s Vraspírovou objeví v muzikálu Mamma Mia!, který se vrací do Kongresového centra v Praze. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků