Osmany Laffita ve Výměně manželek Video: archiv TV Nova

Homosexuální návrhář Osmany Laffita opustil svůj luxusní zámeček a jako vyměněná manželka v televizi vyfasoval sedm dětí

V reality show Výměna manželek už několikrát došlo na stejnopohlavní dvojice. Tentokrát se v ní předvede rovnou celebrita, jejíž bydlení vysoce převyšuje životní standard účastníků tohoto kontroverzního pořadu.

Před televizní kamery se nechal nalákat Osmany Laffita (56), který se svým partnerem Guyem žije v luxusní rezidenci, jejíž interiéry připomínají expozice historického nábytku v zámcích. Pětatřicetiletá Lucka z Chotusic bude při prvotní prohlídce vyloženě vyjevená. Bude očekávat nějakou „paní návrhářku“, ale nakonec ji zaujme fotka mužského páru umístěná vedle návrhářovy momentky s Ivanou Trump.

Osmany bude muset na výměnném pobytu ze svých nároků slevit. Dočasný domov totiž najde v rodině, která vychovává sedm dětí v rozmezí 18 let až 10 měsíců. Tady se na rozdíl od pohádkového světa Laffity musí řešit každá koruna. Jak se návrhář zhostí péče o děti? Zvykne si Lucka na komnaty jeho honosného sídla? Další Výměna manželek bude opravdu výjimečná. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků