William s Kate a Harry s Meghan poprvé veřejně pohromadě

William s Kate a Harry s Meghan poprvé veřejně pohromadě Profimedia.cz

Poprvé hezky pohromadě: William s těhotnou manželkou Kate a Harry se snoubenkou Meghan vyrazili na vánoční mši

Britové mohli konečně na vlastní oči porovnat vévodkyni Kate (40) s Meghan Markle (40), která se v květnu stane manželkou prince Harryho (37). Dva sledované páry v rámci dodržování vánočních tradic navštívily mši v Sandringhamu.

Partnerky členů královské rodiny se této události vždy účastnily až po vstupu do manželství. Letos poprvé došlo na výjimku, když Harryho doprovodila americká herečka Meghan Markle. I konzervativní Velká Británie ustupuje z dodržování přísných pravidel.

Každoročně se největší pozornosti na vánoční mši těšila královna Alžběta II., ale i ona se musí smířit s tím, že národ má novou hvězdu. Meghan je vnímaná jakou součást královské rodiny, i když se za Harryho stále ještě neprovdala.

Těhotná Kate oblékla károvaný kabát a černou kožešinovou čepici. Meghan byla v krémovém kabátě a hnědém kloboučku o něco elegantnější. Britové se nemohou dočkat, až se i Harryho budoucí manželka začne zakulacovat. Těhotenství před svatbou je ale v jejich případě dost nepravděpodobné. Meghan už je dostatečně „pokroková“ tím, že má za sebou rozvod. 

Komu to na vánoční mši více slušelo?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků