Katherine Heigl zveřejnila rok starý těhotenský snímek a jeho příběh.

Katherine Heigl zveřejnila rok starý těhotenský snímek a jeho příběh. Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Katherine Heigl zveřejnila intimní těhotenský snímek a promluvila o porodu. Její syn sám nedýchal

Syn Joshua se jí narodil před rokem (20. prosince) a pro herečku Katherine Heigl to byl dar z nebes. Porodila jej ve svých 38 letech v době, kdy už s manželem Joshem Kelleym vychovávala dvě adoptované holčičky, dnes osmiletou Nancy Leigh, někdy uváděnou jako Naleigh, a čtyřletou Adalaide. Herečka nyní zveřejnila snímek pořízený krátce před odjezdem do porodnice a promluvila o tom, že narození Joshuy se neobešlo bez potíží. Fotkou herečka synovi zároveň veřejně popřála k narozeninám.

„Před rokem v devět ráno jsem požádala manžela (jeho jméno uvedla ve tvaru, jaký užívá na sociální síti: joshbkelley - pozn.), aby mě vyfotil. Abych si zapamatovala, jak jsem vypadala, než jsme odjeli do porodnice na plánovaný císařský řez,“ začala herečka. Chlapec nebyl natočený hlavičkou dolů, proto jí lékaři nedoporučovali přirozený porod.

„Loni touhle dobou jsem byla neskutečně nervózní a docela vyděšená. Předtím jsem nebyla hospitalizovaná, neprodělala jsem žádnou operaci, takže jsem netušila, co můžu čekat,“ svěřila Katherine. Ani císařský řez se neobešel bez komplikací.

„Můj lékař měl potíž dostat ho ven, byl tam zaklíněný, a ne tak docela připravený opustit dělohu. Když ho nakonec o půl jedné odpoledne vytáhli, nezačal sám dýchat, tak mu museli dát kyslík a pomoct jeho maličkým plicím. Manžel stál nad ním, když se konečně poprvé nadechl. Za jeho dech, jeho život a za to, že můžu být trojnásobnou mámou, jsem děkovala nebesům. Byl tak maličký, nový, tak křehký a hebký. Když jsem ho poprvé uspávala, říkala jsem si, že ten moment byl měl trvat navěky,“ vypsala se herečka ze svých pocitů.

Chlapci popřála vše nejlepší a vyjádřila přání, že by ten příští rok mohl být víc v klidu. Se třemi dětmi je to prý někdy pořádná jízda. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků