Maroš Kramár s manželkou Natašou Nikitinovou

Maroš Kramár s manželkou Natašou Nikitinovou Foto: Topky SK

Zázraky rozvodu? Maroš Kramár přiznal, že s manželkou už půl roku nežije pod jednou střechou

Maroš Kramár se po sedmnácti letech manželství rozvádí! To alespoň hlásají palcové titulky ve slovenských médiích. Jenže vše je asi úplně jinak. Hvězda Zázraků přírody či Ordinace v růžové zahradě sice žije s manželkou Natašou už pár měsíců odděleně, za vším ale spíš bude něco jiného než vztahový nesoulad.

Slovenský web, který informaci o rozvodu přinesl, uvedl, že z jejich strany šlo o velmi promyšlený tah a že žádost o rozvod už je podaná. Je tomu ale tak opravdu?

„Jsou to nesmysly. S manželkou se nerozvádíme, vztahy máme v pořádku. Nevím, jak k tomu přišli, vůbec tomu nerozumím,“ kroutí hlavou oblíbený herec a moderátor.

Web také jako podpůrný důkaz o odluce uvedl, že nedávno měla být Nataša s dětmi na dovolené bez manžela. Je to ale ještě „horší“, než si tamní redaktoři myslí!

„Nataša je už půl roku s dětmi na Kostarice, o to větší je nesmysl, že bychom měli podávat žádost o rozvod. Zrovna teď za nimi jedu,“ řekl Super.cz Kramár, který jinak zůstává v Česku a Slovensku kvůli práci.

„V českých médiích mě rozváděli již před pěti lety. Už jsem na to zvyklý. Ať se národ klidně pobaví,“ dodal smířeně herec. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků