Monika Leová s maminkou

Monika Leová s maminkou Michaela Feuereislová

Tak tomuhle neuvěříte! Maminka exotické Moniky Leové je modrooká blondýna s výškou modelky!

Když moderátorka Monika Leová (30) dorazila na charitativní zdobení adventních věnců s vysokou modrookou blondýnkou, nebyl nikdo, kdo by odhalil, že jde o její maminku. Leová, která je po tatínkovi poloviční Vietnamkou, po mamince nezdědila vůbec nic!

"Maminka je dvoumetrová modrooká blondýna. Když jsme spolu někam šly, tak si lidi mysleli, že mě ukradla," řekla Super.cz se smíchem Monika. "Jsem jí podobná hlavně zevnitř. S maminkou máme krásný vztah. Maminka je skvělá. Snažíme se hodně vídat, je to můj tzv. přítel na telefonu, hodně si píšeme. Dobře nás vychovala, myslím na ni, kudy chodím," dodala na akci Hvězdy dětem, kterou zorganizovala Vlaďka Erbová se svojí nadací Vlaďka Dětem.

Společně s dalšími hvězdami jako Zorka Hejdová, Eva Perkausová, Veronika Arichteva, Michaela Ochotská, Nikol Štíbrová, Nikol Švantnerová a desítkami dalších od včerejšího dne zdobí adventní věnce, které si můžete až do soboty přijít zakoupit do Galerie 1 ve Štěpánské ulici v Praze. "Celý výtěžek poputuje čtyřem dětským hematoonkologickým oddělením a také jedenáctileté Lucince, která je po operaci mozku, kde jí byl odstraněný názor. Budeme jí zařizovat bezbariérovou koupelnu," prozradila Erbová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků