Amber se nechala inspirovat Coco.

Amber se nechala inspirovat Coco. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Macatá modelka se inspirovala podnikavou sexbombou: Vyzkoušela podprsenku, která na ňadrech drží silou vůle

Novým trendem dámského prádla je podprsenka, která nejenže nepotřebuje ramínka, ale navíc vůbec nehalí záda. Tuto vymoženost ale ocení jen pořádně vyvinuté dámy.

Vynalézavosti se meze nekladou. S nepříjemnými zářezy na ramenou a zádech je jednou provždy konec. Mohutná ňadra totiž podpěru obepínající celý trup nepotřebují. Postačí je přimáčknout k sobě doplňkem, který vychází z principu korzetu. Na těle ale zabere podstatně méně místa.

Průkopnicí „sešněrovaných“ ňader je modelka a podnikatelka Coco Austin (43). Ta novinku vyzkoušela na svém bujném poprsí a nabízí ji v rámci vlastní kolekce spodního prádla. Podprsenka, na niž mohou přírodou neobdařené ženy rychle zapomenout, padla do oka také Amber Rose (38), jejíž míry jsou srovnatelné s Coco.

Modelka s postavou ve tvaru přesýpacích hodin si tento vynález díky svým proporcím může také dovolit. Coco je pro ni nejspíš velkým vzorem. Kromě podprsenky se k ní připodobnila i blonďatou parukou. Běžně totiž Amber nosí vlasy zkrácené na několik milimetrů. 

Kdo je v revoluční podprsence přitažlivější?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků