Amber se nechala inspirovat Coco.

Amber se nechala inspirovat Coco. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Macatá modelka se inspirovala podnikavou sexbombou: Vyzkoušela podprsenku, která na ňadrech drží silou vůle

27. listopadu 2017 21:37

Novým trendem dámského prádla je podprsenka, která nejenže nepotřebuje ramínka, ale navíc vůbec nehalí záda. Tuto vymoženost ale ocení jen pořádně vyvinuté dámy.

Vynalézavosti se meze nekladou. S nepříjemnými zářezy na ramenou a zádech je jednou provždy konec. Mohutná ňadra totiž podpěru obepínající celý trup nepotřebují. Postačí je přimáčknout k sobě doplňkem, který vychází z principu korzetu. Na těle ale zabere podstatně méně místa.

Průkopnicí „sešněrovaných“ ňader je modelka a podnikatelka Coco Austin (39). Ta novinku vyzkoušela na svém bujném poprsí a nabízí ji v rámci vlastní kolekce spodního prádla. Podprsenka, na niž mohou přírodou neobdařené ženy rychle zapomenout, padla do oka také Amber Rose (34), jejíž míry jsou srovnatelné s Coco.

Modelka s postavou ve tvaru přesýpacích hodin si tento vynález díky svým proporcím může také dovolit. Coco je pro ni nejspíš velkým vzorem. Kromě podprsenky se k ní připodobnila i blonďatou parukou. Běžně totiž Amber nosí vlasy zkrácené na několik milimetrů. 

Kdo je v revoluční podprsence přitažlivější?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků