Adam Mišík otevírá novou kapitolu své hudební kariéry.

Horoucí lásku předvedli přímo před kamerami. Mišík se svou krásnou přítelkyní se nestydí

Působením v televizní show Tvoje tvář má známý hlas to neskončilo. Adam Mišík se nedávno objevil v novém filmu Bajkeři a aktuálně rozvíjí svou pěveckou sólovou dráhu. Naposledy představil nový singl a videoklip s názvem Slowmo, na kterém spolupracoval s raperem Rennem Dangem. Nyní zpěvák otevírá novou kapitolu nejen své kariéry, ale i tuzemské popové scény.

„Od mého prvního hitu uplynuly čtyři roky. Za tu dobu se u mne odehrálo hodně nových věcí, a tak nějak přirozeně jsem vycítil, že se chci posunout i hudebně. Cíl pro rok 2017 jsem měl jediný – vyjít s novou skladbou, která bude podle mých představ. Potřeboval jsem ty správné lidi a kreativní svobodu,“ přibližuje důvod změny směru Adam, který vyměnil manažera, kapelu, label i producenty. Protože jde o úplný restart kariéry, dance popový track Slowmo je v podstatě druhým debutovým singlem. Zbrusu novým, dospělejším, drzejším a mnohem odvážnějším směrem se budou ubírat i další skladby, které by měly vyjít příští rok na EP.

Natáčelo se v prostorném studiu za Prahou za pomoci filmových jeřábů a kamer. Hlavní role se ujala Adamova přítelkyně Diana Kratochvílová, vedlejší role ztvárnily modelky z Czechoslovak Models a parket rozvířily tanečnice. Choreografii obstarala talentovaná Esther Lubadika.

Klip režíroval Petr Simon a kamery se ujal Radim Střelka, kteří stojí za klipy DJ Wiche nebo Rytmuse. „Adam mě oslovil s konceptem barevně výrazného videa založeného na tanečnicích a modelkách. Vzor měl v klipech amerických interpretů, což pro mě byla výzva, jelikož tu v Česku nikdo takovou hudbu nebo vizuál neprodukuje. Celá výroba byla náročná, ale přesto zábavná a výsledek rozhodně stojí za to,“ přibližuje klip Simon. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků