Vévodkyně byla v dobré náladě.

Vévodkyně byla v dobré náladě. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Usměvavá vévodkyně Kate před porodem podporuje jiné maminky: Její rodinka bude za pár měsíců pětičlenná

15. listopadu 2017 12:10

V dubnu se  vévodkyně z Cambridge (36) stane trojnásobnou maminkou, takže má dostatek rodičovských zkušeností, jimiž může podpořit ženy, které si neví rady. Až v dubnu přivede na svět dalšího královského potomka, na veřejnosti se jen tak neobjeví.

Druhý trimestr těhotenství je pro Catherine obdobím, kdy už ji netrápí nevolnosti a zároveň ještě nemá sbaleno do porodnice. Může se tak věnovat bohulibým činnostem. Jako patronka charitativní organizace Family Action navštívila dětské centrum v Londýně.

Vévodkyně z Cambridge se v prostorách, kde je rodičům nabízeno odborné poradenství a jejich potomci mohou rozvíjet své dovednosti, rozdávala úsměvy i podporu. Pozornost je zde věnovaná především maminkám trpícím poporodními depresemi. Podle výzkumu se tento problém týká až pětiny žen. Kate při společné diskuzi zdůraznila, jak je dobrý psychický stav matky důležitý pro spokojenost celé rodiny. Kulatící bříško tentokrát zakryla kabátkem krémové barvy. V dubnu se její děti George (4) a Charlotte (2) dočkají sourozence. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků