Věra Špinarová

Věra Špinarová Michaela Feuereislová

Odtajněn scénář z Českého slavíka: Velká pocta zesnulé Věře Špinarové (65)!

Smrt Věry Špinarové (✝65) zasáhla snad všechny. Nikdo nečekal, že by mohla nastat situace, že by majitelka tak mocného hlasu někdy nemohla být mezi námi. Přesto se to ale stalo a po zástavě srdce na jednom z koncertů 26. března vydechla naposledy. Rozloučit se s ní nyní chce ve velkém i nejznámější anketa popularity zpěváků a zpěvaček. Na Slavících se pro ni chystá velká pocta!

Ta podle našich informací spočívá na bedrech mladinké Markéty Konvičkové (27). Zpěvačka, která nedávno zářila v Tváři, dostane privilegium zazpívat nejslavnější Věřinu píseň Jednoho dne se vrátíš. A jde o velkou poctu, vždyť interpretace této písničky Špinarovou se považuje za nepřekonatelnou. Nicméně Markéta má skvělý hlas a dá se předpokládat, že zesnulé kolegyni rozhodně neudělá ostudu.

„O tom v žádném případě nemohu mluvit, nezlobte se,“ ukončila rychle hovor krásná dívka, která nyní jede turné s Janem Bendigem. Ale právě na vystoupení s ním ve Zlíně informaci práskla publiku, takže se nemůže divit, že už ji vědí i média.

„V podstatě je to správná informace. Nicméně jsme to chtěli nechat pod pokličkou, aby bylo nějaké překvapení. Během vyhlášení cen vzpomeneme na Věru Špinarovou jako na velkou zpěvačku a velkou hvězdu, vzpomínka na ni dostane odpovídající prostor,“ potvrdil Super.cz informace pořadatel ankety Jaroslav Těšínský.

Kontaktovali jsme i syna Špinarové. „Zatím se mi kvůli tomu nikdo neozval a slyším to o vás poprvé. Pokud mě pozvou, budu o tom uvažovat, ale vážně jste první, kdo mi to říká,“ uvedl Adam Pavlík. Ten nedávno odmítl pro maminku státní vyznamenání od MIloše Zemana.

Slavnostní galavečer proběhne 25. listopadu a pokud nedojde k nějakým komplikacím, jako vždy se dočkáme Karla Gotta nebo Lucie Bílé. Organizátoři však slibují i několik překvapení. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků