Dominika Mesarošová

Dominika Mesarošová Foto: Kuba Zatloukal

Na zadní partie je mimořádně pyšná: Mesarošová byla ve večerních šatech rajcovní

8. listopadu 2017 5:55

Dominika Mesarošová (33) se dnes už spíš než modelingu věnuje výchově mladší generace, ale ani tak se nebojí předstoupit před fotoaparát. Podívejte se, jak jí to tentokrát slušelo, a prohlédněte si také její svěřenkyni Barboru Novákovou!

Ta se stala vítězkou historicky posledního ročníku jejího projektu pro mladé dívky Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři.

„Barbora vyhrála, protože byla z holek nejšikovnější i nejvýraznější. Pochopila, o čem to celé je a co jsme po ní celý tým chtěli. Byla výrazná jak při cvičení, tak při chůzi na podpatcích. Když se přihlásila, neměla vůbec žádné sebevědomí. Myslím si, že v tom byl projekt pro slečny nejdůležitější,“ řekla nám Dominika.

Ta celou dobu kvůli obavě ze stereotypu plánovala, že ročníků projektu udělá jenom deset, už se jí ale stýská, a tak si vymyslela nový.

„Mně a mému týmu prošla rukama řada dívek, bylo nádherné pozorovat, jak se postupně proměňují a získávají sebedůvěru. Něco jsem se v modelingu naučila a zjistila jsem, že mě to těší předávat dál. A nic jiného podobného se u nás nekoná. Takže náplň Jinou ženou s Dominikou Mesarošovou bude podobná, akorát se bude konat v České republice v jednom z resortů. Rodiče se tak nemusí bát kvůli zhoršující se bezpečnostní situaci v některých zemích. Rozšířila jsem také tým a přidala další aktivity. Na můj email se přes webovky už slečny hlásí, uvidíme, které na lednovém castingu vyberu,“ plánuje Mesarošová, jež ale odmítá, že by šlo o kurz pro modelky.

„Dívky učíme česat, líčit, prezentovat se, chodit na podpatcích a podobně. Nehledám vyloženě modelky, ale snažím se najít slečny, které chtějí najít své pravé já. Vím, že je dokážu posunout a nasměrovat,“ dodala. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků