Lucie Bílá s přítelem Radkem

Lucie Bílá s přítelem Radkem Herminapress

Lucie Bílá po dlouhé době ve společnosti po boku svého přítele: O 17 let mladší koloušek ji doprovodil na koncert Marty Kubišové

Zpěvačka Lucie Bílá (56) se po delší době objevila ve společnosti svého o sedmnáct let mladšího přítele Radka Filipiho.

Ten se po boku naší slavice dlouho neukazoval, a tak není divu, že se fanoušci báli, že Lucie Bílá opět prožívá smůlu v lásce. Na rozlučkovém koncertě zpěvačky Marty Kubišové (80) v pražské Lucerně ovšem nechyběli Bílá ani její přítel, jenž jí ochotně nosil tašky a kytice.

Bílá s Martou Kubišovou zapěla píseň Dobrodružství s bohem Panem, kterou před lety společně zazpívaly mimo jiné v pořadu Lucie na bílo.

Písnička pochází z jediné dlouhohrající desky Marty Kubišové z doby před její vynucenou pauzou nesoucí název Songy a balady, která vyšla v roce 1969.

Koncert v Lucerně byl předposledním koncertem v její pěvecké kariéře. Definitivně se s fanoušky rozloučí 1. listopadu v Českých Budějovicích, v den svých 75. narozenin. Pražská Lucerna nebyla pro vystoupení Marty Kubišové vybrána náhodou. Marta v ní začínala svou pěveckou kariéru a po téměř dvacetiletém zákazu v prosinci 1989, tedy po pádu komunismu, měla první koncert právě tam. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků