Tereza Maxová má smysl pro detail.

Tereza Maxová má smysl pro detail. Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Ona hluboký výstřih ukazovat nemusí: Známá česká modelka předvedla nádherně opálená záda

19. listopadu 2017 16:14

Je nejen od přírody krásnou ženou, ale se svým půvabem umí také skvěle pracovat. Tereza Maxová (47) si během let působení ve vrcholovém modelingu dokonale vytříbila vkus, a proto jí to vždy velmi sluší ve velké večerní i v teplácích.

My jsme měli šanci Terezu vidět v obou polohách, tedy ve sportovním úboru během akce Teribear hýbe Prahou a také v plné parádě během představení nové edice tuzemského sektu na luxusním večírku na Pražském hradě.

Tereza nevsadila prvoplánově na hluboký výstřih, ale naopak odhalila záda v rafinovaně řešeném topu z Item, pod který si logicky nemohla obléknout prádlo. Luxusní vzhled outfitu dodávaly široké metalické kalhoty Alexander McQueen. „Z těchto kalhot jsem nadšená, protože je můžu vzít k tričku, džínové bundě, ale můžu k ním vzít klidně i podpatky,” nadšeně komentovala výraznou část oděvu modelka.

Maxová, která žije s rodinou trvale v Monaku, pobývá aktuálně dva měsíce v Česku, aby se její potomci lépe naučili její rodnou řeč. Tereze se tak může o to intenzivněji věnovat také své nadaci. „Věnujeme se spoustě projektů, které jsou zaměřené na vzdělávání dětí z dětských domovů. Čeká nás v příštím týdnu promoce další vysokoškolačky, která úspěšně dokončila studium na ČVUT a nadace ji při studiích podporovala. A do Vánoc ještě několik grantových řízení, v rámci nichž se budou rozdělovat finanční prostředky na pomoc znevýhodněným rodinám," s nadšením popisuje Tereza Maxová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků