Ilona Csáková - Pořád jsem to já Video: Archiv Ilony Csákové

Ilona Csáková hlásí comeback ve swingovém hávu: Tohle je první vlaštovka z její nové desky

18. října 2017 11:44

V posledních letech Ilona Csáková (48) stále více tíhne k jazzu a swingu, a tak není divu, že se v tomhle duchu ponese i její nová deska. Majitelka sametového hlasu, velkých kukadel a také nepřehlédnutelného hrudníku své skalní fanoušky novými nahrávkami potěší po dlouhých deseti letech, kdy se věnovala koncertování, muzikálům a taky svým dvěma synům a rodině.

První vlaštovkou, kterou se jedna z královen tuzemského popu rozhodla vypustit do světa, je písnička Pořád jsem to já. Stejně by se mělo jmenovat i celé album.

„Nová deska vyjde v březnu příštího roku. Budou tam dvě zbrusu nové písně, duet s Karlem Gottem a pak mé starší písničky. Vybrali jsme některé notoricky známé hity i méně provařené věci, které zavál čas. Na desce se ale všechny songy objeví v překvapivých, swingově laděných aranžích,“ prozrazuje Ilona, která nové album natáčela v průběhu letošního roku s Golden Big Band Prague Petra Soviče.

Novinkový singl Pořád jsem to já si v exkluzivní ukázce můžete poslechnout na Super.cz už dnes. „Písničku složil Augustin Bernard a o text se postarala Patricie Fuxová, která například Ewě Farne textovala její hit Boky jako skříň a je moc šikovná. Doufám, že se bude líbit,“ dodala Ilona. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků