Tato čtyřicátnice si na konzervativní módu nepotrpí...

Tato čtyřicátnice si na konzervativní módu nepotrpí... Profimedia.cz

Televizní moderátorka (46) podprsenku nepotřebuje: Výběrem šatů vzbudila značný rozruch

16. října 2017 20:33

Odvaha americkou televizní hvězdu stále neopustila. Bethenny Frankel (46) na sebe umí strhnout pozornost i ve věku, kdy se nebezpečně přibližuje padesátka.

Moderátorka se může pochlubit štíhlou postavou. Když Bethenny své křivky zrovna neukazuje v bikinách, volí aspoň modely zdůrazňující vnady. Na amfAR Inspiration Gala v Los Angeles moderátorka vlastní talk show Bethenny dorazila v pořádně odvážných šatech. Veškeré pánské pohledy dle očekávání směřovaly k jejímu dekoltu. Červený outfit sice neměl hluboký výstřih, v oblasti hrudníku jej však tvořila průsvitná látka.

Bethenny Frankel nemá s odhalováním svého soukromí sebemenší problém. Diváky do něj nechala nahlédnout v reality show The Real Housewives of New York City a Bethenny Ever After. Kamery ji tak snímaly během svatby s jejím druhým manželem Jasonem Hoppym a její dcera Bryn se televizní hvězdičkou stala už od prvních dnů své existence. Betheny se zúčastnila také krasobruslařské televizní show Skating with the Stars, kde skončila na druhém místě. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků