Zara Phillips a Mike Tindall

Zara Phillips a Mike Tindall Profimedia.cz

Královnina krásná vnučka Zara v slzách: Její manžel se líbal se svou dávnou láskou

Britští novináři každý den odhalují nové podrobnosti o úletu Mika Tindalla (32), manžela královniny vnučky Zary Phillips (30), jenž se v půlce září v novozélandském baru líbal s neznámou blondýnou.

O víkendu list The Daily Mail dokázal, že ragbista Mike všem lhal, když tvrdil, že z baru šel rovnou do hotelu. V pondělí pak přinesl informaci, že nešlo o flirt s neznámou ženou, ale o dovádění s dávnou láskou.

Sportovec si Zaru vzal koncem července a stal se tak členem královské rodiny. Nikdo nečekal, že tak brzy způsobí první pořádný skandál.

„Mike se s ní znal už předtím, než začali studovat na univerzitě v Leedsu, jejich rodiny se totiž přátelily,“ prozradil listu zdroj. „Když byla ve druháku, stali se z nich víc než přátelé. Oficiálně pár nebyli, ale každý věděl, že jsou spolu, a oni to neskrývali,“ vysvětlil.

Kapitán britské ragbyové reprezentace se šel se svým týmem po vyhraném zápase bavit do novozélandského baru. Jak ukázal záznam z bezpečnostních kamer, opilý se zde tulil k blonďaté krásce, líbal ji a strkal jí obličej do výstřihu.

Mike tvrdil, že se pak z tohoto baru sám vydal taxíkem do hotelu. Nyní se ukázalo, že lhal. Vydal se totiž se svou neznámou průvodkyní do dalšího podniku, kde ještě pobyli přes hodinu. 

Michael Švec , Super.cz


Časová osa článků