Bez nějakých velkých statusů umístí Emily čas od času na sociální síť svůj autoportrét, jak ji příroda stvořila.

Bez nějakých velkých statusů umístí Emily čas od času na sociální síť svůj autoportrét, jak ji příroda stvořila. Profimedia.cz

Topmodelka zveřejnila svůj autoportrét jen v kalhotkách. Emily Ratajkowski (26) pěkně rozehřála fanoušky na sociálních sítích

10. října 2017 19:54

Emily Ratajkowski (27) to takhle zkrátka čas od času dělá. Jako by mimochodem, bez nějakých velkých statusů umístí na Instagram někdy jednu, někdy pár svých fotek tak, jak ji příroda stvořila. A je kolem toho rázem veselo.

Tentokrát se postavila mírně rozcuchaná ke zdi, lokty si zakryla ňadra, a když se na snímek zahledíme pozorně, musíme konstatovat, že vlastně o žádnou erotiku nejde, obrázku dominují jen modelčiny výrazné oči a plné rty. A právě v tom je ono kouzlo.

Tento snímek zveřejnila jen krátce před tím, než dala na tuto sociální síť svůj politický protest proti tomu, jak prezident Trump uvažuje nad zapojením zaměstnavatelů do práv žen na antikoncepci. Doposud federální zákony vyžadovaly, aby firmy v rámci prevence ženám na antikoncepci přispívaly. „Právo ženy na kontrolu porodnosti by nemělo být založeno na jejích příjmech. Kontrola porodu patří do zdravotní péče, zdravotní péče je občanským právem #mybodymychoice,“ napsala Emily pod černobílý snímek aktivistek. 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků