Emma Smetana Video: Emma Smetana

V novém klipu jako mořská panna: Emma Smetana odhalila tělo, ňadra jí zakrývaly jen mušle

Emma Smetana (33) s výchovou malé dcerky rozhodně nezanedbává svoji hudební dráhu. Půl roku po vydání videoklipu No Fire přichází s dalším k písni Can´t Give You Up, neméně ambiciózním a opět v režii jejího partnera Jordana Haje a jeho bratrance Givinara Kříže. A je v něm proklatě sexy, odhalila tělo, ňadra jí skrývají jen dvě mušle a styl mořské panny doplňuje rybí ocas.

„Chtěla jsem složit taneční věc, svižnou, trochu tajemnou, s absolutně současným zvukem. Ve studiu jsme sice strávili asi pětinásobek původně vyhrazeného času, ale jsem přesvědčená o tom, že to stálo za to. Lidé, co už nový singl slyšeli na koncertech, zatím všude tančili a tleskali, jako by to znali už dávno,“ řekla Emma o novém tracku, který napsala spolu s partnerem Jordanem Hajem a s producentem Jiřím Burianem.

S novou písní teď Emma vyráží na pokračování svého nevšedního turné Mezi vlaky po českých nádražích. „Nejcennější je pro mě fakt, že turné na těch třech prvních zastávkách navštívilo několik tisíc nadšených lidí. Skalních fanoušků i náhodných kolemjdoucích a cestujících. Na pražském Hlavním nádraží se publikum ani nevešlo do haly, třetina lidí si nás poslechla zvenku, z takzvaného Sherwoodu, viděla jsem na ně přes sklo. Nepopsatelné,“ vzpomínala zpěvačka a moderátorka.

Zatímco minule s Emmou na turné hostovali Tomáš Klus či Prago Union, tentokrát ji na nádražích doprovází Thom Artway a Michal Hrůza. „Mám velkou radost z toho, že se mnou republiku objíždějí lidé a kapely, které mám ráda jak po hudební, tak po lidské stránce. Vstupné bude díky našim partnerům i tentokrát zdarma, respektive dobrovolné. A opět půjde na dobročinné účely,“ řekla Emma, která výtěžek z jarního turné přes 30 tisíc korun poslala dětem a matkám v nouzi.

I tentokrát bude lákadlem na sérii koncertů Mezi vlaky nejen kvalitní hudební produkce, ale také originální merch. Na jaře se na nádražích prodávala kromě černých a starorůžových vinylů také speciální limitovaná kolekce podprsenek a náhrdelníků, které navrhla sama Emma, nebo unisexové přírodní deodoranty a balzámy na rty.

Pro nadcházející zastávky si Emma připravila novou řadu produktů - náhrdelníků, náramků či potítek – pod názvem Emma x Tel Aviv, vyrobených z látek a stužek, které si přivezla z letní dovolené v izraelském hlavním městě. Prodávat je bude, stejně jako na všech koncertech, osobně. „Je to skvělý způsob, jak se seznámit s fanoušky, dostat od nich okamžitou a spontánní zpětnou vazbu a udělat si třeba fotku na památku,“ uzavřela zpěvačka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků