Základní kameny propagace této instruktorky jógy vypadají takhle.

Základní kameny propagace této instruktorky jógy vypadají takhle. Profimedia.cz

Reality star kývla na focení sexy kalendáře! Sebevědomě nabídla prohlídku svých zmenšených předností

14. října 2017 17:09

Pro ty, kteří její exhibice z britského Big Brothera neznají, přichází nyní Casey Batchelor (33), instruktorka jógy z Essexu a celebrita, která se obvykle nestydí veřejně prezentovat ani svým nepřístojným chováním na veřejnosti (včetně bouřlivých mejdanů a pijatyk) s vlastním sexy kalendářem.

Pro čtenáře, které ostrovní televizní šoubyznys nechává chladné, z něj dnes přinášíme malou ochutnávku. Ta hřejivá rozhodně je. Casey je pro sexy pózování jako stvořená a je na ní poznat, že si ho skutečně užívá. Toto je totiž ona poloha, v níž se cítí dobře a která ji proslavila.

A teď jedna zajímavost: Od doby, kdy se Casey objevila poprvé na televizních obrazovkách, táhla k sobě davy fanoušků „horňáků“. Jí samotné přesto její obří poprsí nevyhovovalo a nechala si ho proto chirurgicky zmenšit. Byla to sázka na dobrou kartu. K již silné základně obdivovatelů mohutných ňader se přidali další a její popularita na ostrovech od té chvíle stoupla mnohonásobně. „Poprvé v životě teď můžu nosit trička bez podprsenky. Má prsa mi teď dodávají tolik sebevědomí,“ radovala se.

Jak na vás teď sebevědomá Casey zapůsobí, a jestli bylo „zmenšení“ dobrým nápadem, můžete nyní posoudit v naší galerii. 

Milan Kolář , Super.cz


Časová osa článků