Hugh Hefner s manželkou Crystal

Hugh Hefner s manželkou Crystal Foto: Super.cz/Profimedia

Nejžhavější vdova: Hugh Hefner (✝91) po sobě zanechal o 60 let mladší manželku, která jej v minulosti krutě zesměšnila

Zakladatel Playboye se dožil úctyhodného věku. Není žádným tajemstvím, že si Hugh Hefner (✝91) užil radovánky se spoustou krásných žen. Crystal Harris (31) se do jeho životního příběhu zapsala snad nejvýrazněji.

Díky pánskému magazínu plnému nahotinek neměl Hugh o sex nikdy nouzi. Dívky, jejichž snem bylo pózovat na titulce Playboye, udělaly cokoliv, aby se staly jeho oblíbenkyněmi. Kromě spousty krátkých známostí se vlivný podnikatel stačil třikrát oženit.

Millie Williams a Kimberley Connrad byly jeho manželkami deset let a obě mu porodily dvě děti. Hefner zatoužil po svatbě i na stará kolena, kdy se zamiloval do o 60 let mladší Crystal Harris.
Původně měli svatbu naplánovanou na léto roku 2011, ale jeho snoubenka se na poslední chvíli rozhodla, že do manželství s Hefnerem nevstoupí, protože ji prý nevzrušuje. Následně se rozpovídala o jejich intimním životě. Prohlásila, že sex s ním trval jen dvě vteřiny. V té době už byl bohužel na trhu Playboy, v němž pózovala jako paní Hefnerová.

Pár s ohromným věkovým rozdílem se však dal překvapivě opět dohromady a snubní prstýnky si předal na Silvestra roku 2012. Crystal na tomto sňatku určitě netratila. I když má Hefner čtyři dědice, sexy vdova rozhodně z jeho domu neodejde s prázdnou. 

Super.cz


Časová osa článků