Nikol Švantnerová Super.cz

Přítele vyměnila za tuhle nádhernou kamarádku: Švantnerová vyrazila na dovolenou s blondýnou, která má stejně dokonalou figuru

23. září 2017 15:12

Modelka Nikol Švantnerová (25) vyrazila za sluncem do Tuniska s nejlepší kamarádkou Martinou. Přítel České Miss Patrik Dressler má kvůli fotbalu až do prosince s výjezdy smůlu. "S kamarádkou je to lepší. Patrik nemá volno, pochopil, že se nedá svítit. Kdyby měl furt volno, tak bych jezdila s ním, ale takhle můžu s kamarádkou. A Martina to má stejné," řekla Super.cz Nikol.

Martina je totiž vdaná také za fotbalistu. Žije s Ivem Táborským, který kope za Dynamo České Budějovice, a mají spolu dceru Lily. I když se Martina modelingu nevěnuje, postavu na to rozhodně má.

Dámská jízda obě krásky nadchla. Dovolená v Tunisku prý nebyla rozhodně poslední. "Jsem nadšená, přijdu si jako někde v Karibiku. Určitě tu nejsem naposledy. Navíc tady je dokonalé jídlo," upřesnila Nikol.

A kvůli jídlu po návratu přijde na řadu očista, aby byla zase v top formě. "Po návratu určitě přijde. Dovolená je od toho, abych se válela, odpočívala, dopřávala si super jídlo, mořské plody. Kdybych si to měla odepřít, to bych byla blázen," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků