Kate Walsh

Kate Walsh Profimedia.cz

Hvězda seriálu Chirurgové musela sama vyhledat lékařskou pomoc: Herečka měla nádor na mozku

19. září 2017 14:14

Ve své seriálové roli lékařky se Kate Walsh (49) setkala s nejrůznějšími zdravotními komplikacemi. V reálu se herečka sama stala pacientkou, již ohrožovalo nádorové onemocnění.

Představitelka doktorky Addison Montgomery se o nepříjemné zkušenosti rozhodla promluvit až s dvouletým odstupem. Své soukromí si střežila a svěřila se jen nejbližším osobám. U Kate se začalo projevovat silné vyčerpání, což nejprve přisuzovala pracovní vytíženosti. Když u ní nastaly bolesti hlavy, poruchy soustředěnosti a problémy s vyjadřováním, vyhledala lékařskou pomoc.

Lékaři herečce na mozku objevili nádor, který měl dosahovat velikosti citrónu. O tři dny později šla na operaci a ukázalo se, že byl naštěstí nezhoubný. I když Kate unikla nebezpečí, zvolnila v pracovním tempu, aby opět načerpala síly.

„Všichni si rádi stanovujeme vlastní diagnózu a hledáme nejjednodušší způsoby, jak se zbavit nejrůznějších příznaků. Sama jsem hrála lékařku, takže jsem ordinace příliš často nenavštěvovala. Teď vím, jak jsou preventivní prohlídky důležité,“ říká vlastní zkušeností ponaučená Kate Walsh. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků