Natálie Grossová a Denisa Grossová Super.cz

Po Natálce Grossové se na jevišti prosazuje i její starší sestra Denisa: I ona už hraje v Plese upírů

19. září 2017 8:44

Natálie Grossová (16) se loni stala hvězdou díky účinkování v hlavní ženské roli v muzikálu Ples upírů. V nové sezóně do něj jako tanečnice naskočila i starší sestra Denisa, kterou producent František Janeček (74) nahradil členku souboru, která otěhotněla.

"Já jsem hrozně ráda, že tam Denisa se mnou bude, a celkově je tam skvělá parta, takže jsem se už celé léto nemohla dočkat, až zase začneme hrát. Hrozně jsem se těšila," řekla nám Natálka. "O tom, že bych měla tančit, jsem se dozvěděla před létem a byla jsem strašně nadšená, že jsem tuhle příležitost dostala. Je to jeden z nejkrásnějších muzikálů, který v Česku je," doplnila Denisa.

U Denisy jsme si nikdy nebyli jistí, čemu přesně by se chtěla věnovat. Stejně jako její sestra zpívala, tančila, a kromě toho ještě fotí. "Tuhle otázku si pokládám sama každý den a upřímně vůbec nevím. Jelikož mám víc zájmů, tak se nedokážu soustředit na jednu věc. Focení i tancování dělám s láskou a jsem šťastná, že mi byl dán takový dar, abych mohla jako práci dělat věci, které mě baví," svěřila Denisa.

Natálka má jasněji. "Líbí se mi divadlo, protože tam je všechno - zpěv, tanec i herectví. Ale baví mě vlastně i natáčení," smála se. Holky Grossovy jsou zkrátka obě multitalentované a ještě navíc skromné, protože za tohle konstatování svorně poděkovaly. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků