Katie Holmes vypadá skvěle.

Katie Holmes vypadá skvěle. Profimedia.cz

Katie Holmes poprvé po provalení vztahu s kolegou ve společnosti. Takhle báječně vypadá

O čem se roky spekulovalo, se ukázalo jako pravda, Katie Holmes (40) chodí s hereckým kolegou Jamiem Foxxem. Jejich fotky, jak se po pobřeží v Malibu vedou za ruce, minulý týden obletěly celý mediální svět. „Vypadá to, že už je jí jedno, co kdo ví o jejím vztahu s Foxxem,“ citují zahraniční média své zdroje. A je fakt, že na přehlídkách v rámci newyorského týdne módy, na něž herečka dorazila, i když opět sama, bez partnera, vypadala skvěle a velmi uvolněně.

Fotografové herečku zastihli na přehlídkách značek LANYU a Ralph Lauren, přičemž na první z nich oblékla zdobné světle modré krátké šaty prolnuté bílou krajkou, na druhou pak méně formální outfit, složený z bílého trička, hnědé kožené bundy, a hlavně širokých zlatých kalhot, které kompletu dominovaly. Katie, ač v civilu spíš nenápadná chodkyně po newyorských ulicích, se na společenské události nikdy nebála obléct výrazné kousky.

Jak už bylo řečeno, společenský debut si Holmes a Foxx neodbyli ani na New York Fashion Weeku. Tedy zatím. Přitom i hvězda filmů Nespoutaný Django nebo nověji Baby Driver se jej zúčastnila. Foxx nechyběl na přehlídce návrhářky Sherri Hill, pro kterou předváděla jeho dcera Corinne

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků