Kateřina Stočesová vypadá pořád výborně. Super.cz

Za rok to bude 20 let, co vyhrála Miss ČR: Kateřina Stočesová je maminkou dvou krásných dětí a vůbec se nezměnila

11. září 2017 10:22

Za rok to bude neuvěřitelných dvacet let, kdy získala titul Miss ČR. Kateřina Stočesová (38) ale vypadá, jako by nejkrásnější dívkou České republiky byla zvolena teprve včera. Žije spokojeně s manželem a dvěma dětmi a po modelingu se jí rozhodně nestýská.

"Jsem spokojená. Máme se dobře, jsme spolu rádi. Máme dost práce s našimi golfovými obchody, děti nám rostou, takže řešíme školy a školky. Malé jsme nechali dát odklad, tak má ještě možnost si rok jenom hrát," vyprávěla nám o svém životě, když vyvedla rodinku i s pejskem na Psí den v Praze 13.

Svět šoubyznysu Katce nechybí. "To určitě ne. Děti jsou nádherný zázrak a snažím se maximálně si to užívat. Vůbec ani nesleduju, co se děje kolem soutěží krásy," je úplně nepolíbená aktuálními událostmi Stočesová.

"Jsem teď spokojenější. Pro mě nebyl šoubyznys normální realita a teď žiju normální život. Víme, že bez práce nejsou koláče. Ale nestěžuju si. Občas ovšem ráda potkám staré známé, jako právě teď na téhle akci. Poklábosíme, co je nového a starého, a ráda je vidím," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků