Dohromady jim je už 160 let!

Dohromady jim je už 160 let! Profimedia.cz

Tady věk nehraje žádnou roli: Robert Redford (81) a Jane Fonda (79) společně ovládli filmový festival v Benátkách

2. září 2017 14:45

Jedním z vrcholů letošního ročníku benátského filmového festivalu byla účast dvou legendárních hollywoodských hvězd. Robert Redford (81) a Jane Fonda (80) v Itálii uvedli film Our Souls at Night, který je opět společně přivedl před kameru.

Herecké ikony za sebou mají desítky rolí, na červeném koberci z nich však vyzařovalo stejné charisma jako v minulém století. Redford a Fonda si už spolu zahráli ve filmech Štvanice (1966), Bosé nohy v parku (1967) a Elektrický jezdec (1979). Na další společnou příležitost čekali dlouhých 38 let.

Film Our Souls at Night byl sice v Benátkách uveden mimo soutěžní sekci, díky účasti dvou legend se však dočkal ohromné pozornosti. Robert Redford a Jane Fonda před slavnostní projekci obdrželi ceny za celoživotní přínos filmu.

Herci jsou i v pokročilém věku plní energie a nebrání se natáčení intimních scén. „V Bosých nohách v parku jsme hráli mladý pár, teď hrajeme staré lidi, kteří také prožívají lásku a provozují sex. Podle mého názoru toho mohlo být vidět víc. Postelová scéna je docela krátká,“ zažertovala Jane Fonda na tiskové konferenci k filmu Our Souls at Night. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků