Veronika Farářová

Veronika Farářová Foto: veronika farářová sasková

Bývalá reportérka Novy s bujnými ňadry na diety kašle. Vychrtlá modelka s dlouhýma nohama z ní prý už nebude

Moderátorka Veronika Farářová prozradila, jak to má s jídlem a stravou. A jak se připravovala, respektive nepřipravovala na letošní léto v plavkách. Žádné diety nebyly! "Jdu celý život nahoru a dolů. Jsem schopná pět dní nejíst a pak se hrozně napálím. Je to hrozně nezdravý, vím to. Mám dokonce papír na výživového poradce, což je strašný, tím bych se chlubit ani neměla," řekla Super.cz Veronika.

Překvapila nás také tím, že soutěžila ve fitness aerobiku. "Kdysi jsem hodně závodila ve fitness aerobiku, mám různé trenérské kurzy. Někde to tam pořád je, ale hodně uvnitř, což se mi nelíbí," usmívala se.

"Nikdy nebudu mít vychrtlou postavu, dlouhý nohy, to už bohužel neklapne. Vždycky budu mít větší nohy. Zase jsem třeba chytrá a vtipná," dodala s úsměvem na semifinále soutěže krásy, kde zasedla v porotě.

"Na soutěžích krásy jsem byla v porotě mnohokrát, vždycky jsem říkala, že snad ani nebudu jíst. S věkem to ustupuje. Teď vidím hubený holky a dostávám hlad. Tak teď jsem si dala třeba řízek," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků