Reese a Ava vypadají spíše jako sestry.

Reese a Ava vypadají spíše jako sestry. Profimedia.cz

Která je ta pravá? Slavná blondýnka vzala na premiéru dceru, která vypadá jako její dvojče

30. srpna 2017 18:57

Pravá blondýnka může být jen jedna. Když ovšem Reese Witherspoon (42) vyrazí do společnosti se svou brzy osmnáctiletou dcerou Avou, mohou nastat pochybnosti.

Americká herečka si díky drobné postavě a věčnému úsměvu i po čtyřicítce udržuje mladistvý vzhled. Zatímco z její dcery vyrostla atraktivní dívka, Reese se vůbec nezměnila. Na první pohled tak mohou vypadat jako dvojčata, i když každá spadá do jiné generace.

Podobnost Reese s Avou byla zřejmá na premiéře komedie Který je ten pravý?. Oscarová herečka si s sebou přivedla svou mladší kopii. Nestárnoucí maminka překvapivě oblékla odvážnější šaty než dcera, již má s exmanželem Ryanem Phillippem. Reese na červeném koberci ukázala více kůže než Ava, která měla vzhledem ke svému věku dost usedlý model.

V Hollywoodu se zatím Witherspoon konkurence v podobě vlastní dcery bát nemusí. Ava ji však může nahradit v roli matky. Hereččin čtyřletý syn Tennessee, jehož otcem je Jim Toth, má v hlavičce trochu zmatek. „Ava je pro něj jako další máma. Dokonce jí místo mě popřál ke Dni matek,“ pobavila Pravá blondýnka historkou ze svého soukromí. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků