Paris Jackson (19) se od většiny přítomných celebrit odlišovala svým neoholeným podpažím.

Paris Jackson (19) se od většiny přítomných celebrit odlišovala svým neoholeným podpažím. Profimedia.cz

Chlupatá dcera krále popu Michaela Jacksona (✝50) brojila na galavečeru MTV proti násilí

Pozitivním zjevením na letošním udělování cen MTV Video Music Awards byla slavná dcera a dědička Michaela Jacksona (✝50) Paris (24). Ta na sebe ihned upoutala pozornost. Od ostatních modelek, zpěvaček a hereček, které na této akci nemohly chybět, se výrazně odlišovala na první pohled. Vypadala tak trochu jako éterická víla a neměla oholené podpaží ani nohy.

Potetovaná modrooká začínající modelka s rebelskou minulostí se rozhodla, že tuto celosvětově sledovanou ceremonii, která se odehrála v neděli v Los Angeles, využije pro prezentaci svého politického manifestu a výrazně odsoudila eskalující násilí vycházející od amerických neonacistických radikálů v Charlottesville ve Virginii. „...máme nulovou toleranci vůči jejich násilí, nenávisti a diskriminaci. Musíme odolat!“ řekla mimo jiné.

Před diváky na pódium tato celebrita s hippie smýšlením předstoupila bosa, ale v šatech z poslední kolekce firmy Christian Dior. Na krku měla náhrdelník se jménem Michael, k jehož fotce později na sociálních sítích připsala dovětek: „Děkuji za dnešní šťastný večer. Doufám, že jsi na mě pyšný.“

Tento rok má Paris za sebou první velký modelingový úspěch. V květnu dokončila svoji první velkou kampaň, jíž se stala tváří, pro značku Calvin Klein. Pro peníze tenhle "kšeftík" ale asi nedělala. S osmi milióny dolarů, které každoročně dostává ze zděděné částky (odhaduje se na 100 miliónů dolarů) má zřejmě na dlouho vystaráno. Ve 33 a 40 letech má navíc získat další výrazné bonusy. 

Líbí se vám neoholené ženy?

Super.cz


Časová osa článků