Chantel Jeffries před (vlevo) a po čerstvém zákroku

Chantel Jeffries před (vlevo) a po čerstvém zákroku Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Silikony působily nepřirozeně, a tak si mladá exmilenka Justina Biebera nechala prsa zase zmenšit. A už je ukazuje na pláži

26. srpna 2017 13:46

Modelka Chantel Jeffries (23), která se do hledáčku fotografů dostala poté, co vyšel najevo její románek se zpěvákem Justinem Biberem, před pár lety podstoupila zvětšení prsou, aby následně došla k závěru, že to není úplně ono. O své ‚traumatické cestě‘, jak to nazývá Daily Mail, se rozhodla povyprávět.

Kamenem úrazu se stala její váha, pohybující se v rozmezí 45 a 59 kil. Zvětšovalo, respektive zmenšovalo se samozřejmě všechno.

„Když z velikosti košíčků D máte najednou B a ztratíte na objemu a váze, na vzhledu prsou se to negativně podepíše. Vypadají jako splasknutá, povislá a mohou se vytvořit strie. Takže to není nejhezčí,“ začala s důvody, proč si prsa nechala vylepšit.

Jenže pak zase přibrala a prsa se jí zvětšila ‚víc, než si vůbec uměla představit‘. „Vypadala jako nepravá,“ diví se nepochopitelně ještě teď. „Nechtěla jsem to tak. Nechtěla jsem, aby se lidé kolem dívali a zírali na má prsa,“ dodala. Tak šla znovu pod kudlu.

Redukci podstoupila minulý týden a teď už nové míry nastavuje slunci na Bali. 

Super.cz


Časová osa článků