S touto mladistvou vizáží jste Brada Pitta už pár desetiletí neviděli!

S touto mladistvou vizáží jste Brada Pitta už pár desetiletí neviděli! Foto: Super.cz/Profimedia

Brad Pitt v 53 letech zase vypadá jako mladíček! V novém filmu září, v takové kondici už nebyl desetiletí

Měl si zahrát v zombie apokalypse s názvem Světová válka Z 2, jenže studio Paramount se rozhodlo nehnat se do nedotaženého projektu a jeho natáčení dát prozatím k ledu. Mezeru ve svém harmonogramu tak charizmatická hollywoodská hvězda Brad Pitt (58), nahradí projektem novým a vydá se vesmírem k Neptunu. Ve sci-fi filmu Ad Astra hraje autistického inženýra, jemuž v kosmu zmizel otec. Dál už se ale o tématu není třeba rozepisovat.

Pro nás je důležité, že manžel Angeliny Jolie (46) se v právě natáčeném filmu, který by měl mít premiéru už v příštím roce, objeví s podobou, kterou byste ho zasadili o několik dekád do minulosti. Nakrátko střihlé vlasy a hladce oholená tvář jeho fanynkám znovu rozvibrují srdce tak, že budou mít co dělat, aby je z kina neodvezla rovnou sanitka.

Snad k tomu, že tak dobře vypadá, přispěl i fakt, že rozklad jeho rodiny, živený rozvodem mezi ním a Angelinou, je snad nadobro zažehnán. Nedávno se Jolie totiž dala slyšet, že jediné, co po něm kdy chtěla, je to, aby přestal pít. A to prý dokázal. Rozvodové papíry tak už snad žádný soudce nebude muset zkoumat a Brad může opět oblažovat fanynky coby pěstěný manžílek Jolie! 

Super.cz


Časová osa článků