Poznáte na snímku dnes velmi známou českou herečku?

Poznáte na snímku dnes velmi známou českou herečku? Foto: archiv muzikálu Ať žijí duchové

Poznáte známou českou herečku? Prožila brutální rozvod a není nadšená z manželky svého populárního syna

15. srpna 2017 15:20

I když vyrůstala za tuhé normalizace, dětství prý měla nádherné. Známá česká herečka se pochlubila snímky ze svého raného mládí. A i na nich jde docela snadno poznat, o koho jde!

Na fotkách je herečka Dana Batulková, kterou diváci mohou znát třeba z Comebacku. Ale samozřejmě ani náhodou jen z něho. Je matkou Jakuba Prachaře, s jeho otcem Davidem se před lety rozvedla, když odešel za Lindou Rybovou. A je veřejným tajemstvím, že si vůbec nepadla do oka se snachou Agátou Prachařovou a její matkou Veronikou Žilkovou.

Ale vraťme se k dětství ženy, která je momentálně jednou z hlavních hvězd muzikálu Ať žijí duchové. Vyrůstala totiž na statku v Kolodějích, kde prý nechyběla přátelská atmosféra.

V dětství ji bavila gymnastika, takže počítala s tím, že bude zemi reprezentovat na mezinárodních soutěžích. Časem se sice rozhodla pro herectví a studium DAMU, ale právě gymnastické průpravě přičítá fakt, že v roce 2008 vyhrála StarDance.

Muzikál, v němž účinkuje, jí každopádně dětství připomíná.

,U nás na vesnici jsem zažila podobně romantické a svobodné dětství jako děti z Ať žijí duchové,“ uvedla. Od osmého září se i s velkou hudební produkcí na motivy slavného filmu vrací do Kongresového centra. A diváci si pochvalují, že postavu Černé kroniky (na plátně ji ztvárnila Věra Tichánková) zvládá excelentně. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků