Doutzen Kroes na jachtě v St. Tropez

Doutzen Kroes na jachtě v St. Tropez Profimedia.cz

Tato modelka v bikinách proslula svými břišáky. Za pozornost ale stojí od hlavy k patě

Jen málo těch, kteří se zajímají o světový modeling, nezná jméno Doutzen Kroes (32). Jedna z nejslavnějších nizozemských modelek proslula až dětsky jemnými rysy v obličeji a skvělou postavou s výraznými břišními svaly, která přímo vybízí k nasnímání.

Modelingové zkušenosti Kroes začala sbírat v roce 2003 ve svých osmnácti letech, tedy poměrně pozdě. Nenásledovala totiž svůj sen, nýbrž potřebu naplnit peněženku. Ze slušně placené brigády se ale velmi rychle stala práce na plný úvazek, a to mimořádně úspěšná. Doutzen zkrátka udělala kariéru, jak se říká. Dnes má na kontě práci se všemi významnými značkami, focení pro důležité magazíny, přehlídky nejslavnějších tvůrců. Účel tedy tato ‚brigáda‘ splnila na výbornou.

Mezi značkami, s nimiž úzce spolupracovala, pochopitelně figuruje i Victoria´s Secret. Brand si zakládá na kontraktech s nejznámějšími modelkami, a naopak pracovat pro VS je prestižní záležitostí. Jde tedy o oboustranně výhodný byznys. Aktuálně ale Kroes promuje jinou značku plavek, a to Hunkemoller. Kousek z jejího portfolia si dovezla i na jachtu do St. Tropez. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků