Kateřina Kornová Super.cz

Má čerstvých 50, ale postavu má jako zamlada: Proč by se už Kornová nesvlékla do plavek a skrývá tělo v obřích modelech?

Sice už je od března padesátnice, ale pohled na mladé kluky si Kateřina Kornová pořád dokáže užít. Proto opět přijala pozvání na soustředění finalistů Muže roku. "Jsou příjemní, je tam zase pár zajímavých typů, tak se na ně ráda podívám," smála Katka, která si ovšem přivezla na soustředění do Dolní Lipové vlastního chlapa, syna Filipa.

Na obrazovce jsme ji mohli vidět například v seriálu Ohnivý kuře, věnuje se ale i cvičení jógy. "Chodí ke mně převážně ženy, ale i muži se potřebují protahovat. Je dobré přidat to k té posilovně, aby se naučili dýchat, relaxovat, protahovat. To je také důležité," míní Kateřina, která svých poučení sama dbá a poslední roky si udržuje skvělou figuru právě díky józe.

"Do plavek, jako tady kluci, už bych nešla. Na stará kolena se strašně stydím," svěřila Katka, která ráda nosí over size modely, i když by mohla ukázat daleko víc. "Myslím, že není úplně lehké se udržet v kondici. S přibývajícím věkem je to ještě těžší. S věkem je také nejdůležitější zdraví, to ovšem s pohybem také souvisí. Ten tak nemusí být jen pro krásu a vykreslení svalů," míní.

Kornovou čeká také závěr magisterského studia. Téma její diplomové práce zní Vliv pohybových aktivit na stav osobní pohody u osob s mentálním postižením. "Tam se zase trochu odrážejí moje životní zkušenosti," dodala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků