Markéta Muzikářová Super.cz

Tři měsíce po porodu je na své váze: Sexy houslistka jen sotva natáhne šaty přes mlékem nalitý dekolt

Houslistka z tria Inflagranti Markéta Muzikářová má tři měsíce po poměrně komplikovaném porodu a už je zase jako lunt. Na pódiu se svými houslemi za 50 tisíc korun poskakuje a řádí jako černá ruka. O malou Victorii se v rámci víkendu, kde hrála na soustředění Muže roku a pak na rockovém festivalu, staral manžel a babičky.

"Tyhle šaty jsem nosila už před otěhotněním. Ale já nabrala málo, jenom šest kilo, takže to šlo hrozně rychle dolů. Malá měla tři kila a zbytek byla asi voda. Jenom nahoře mě šaty trošku pnou, díky kojení," svěřila.

"Chtěla bych kojit až do roka. A protože nemám holčičku s sebou, tak si musím mléko odsávat. A čím víc si odsávám, tím víc se mi prsa zvětšují. Tak doufám, že mi, než přijedu domů, neprasknou," smála se.

Až dokojí, má v plánu si nechat prsa upravit. "Už jsme po druhém dítěti, staršího Nicolase jsem kojila taky rok, a prsa prostě nevypadají tak, jako vypadaly kdysi. Myslím si, že aby se žena cítila a vypadala dobře, může k tomu použít všechny dostupné prostředky. Takže mě možná za rok potkáte s pěknými trojkami bez podprsenky," věří. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků