Richard Gere si s přítelkyní a dětmi užívá pobřeží skalnatého Amalfi.

Richard Gere si s přítelkyní a dětmi užívá pobřeží skalnatého Amalfi. Profimedia.cz

Hollywoodská ikona Richard Gere (67) ukázal tělo i přítelkyni (34) v Itálii, kde tráví rodinnou dovolenou

A nejen s půvabnou a herci velmi oddanou přítelkyní, španělskou podnikatelkou, publicistkou a aktivistkou Alejandrou Silva (34), si užívá pobřeží skalnatého Amalfi. S nimi tam je i jeho syn Homer (17), kterého má se svou v pořadí druhou manželkou, modelkou a herečkou Carey Lowell, a malý syn jeho přítelkyně Albert. Letos už je to jejich druhá společná dovolená u moře. V dubnu vyrazili pro změnu do Mexika.

A Richard, který se vždy stranil společenských akcí a večírků, si tady chvilky s rodinou užívá až do morku kostí. Jakmile je obklopen svými blízkými, stává se z něho zase malý dovádivý kluk, jehož tvář povětšinou zdobí laskavý úsměv. Ta pohoda z celé rodinky doslova sálá.

Se zapřisáhlým buddhistou, aktivistou a obhájcem tibetských práv Gerem se Alejandra seznámila právě díky svému zájmu o různé neziskové organizace. Jejich vztah se začal rozvíjet někdy začátkem roku 2015, v červnu pak tisk přinesl jejich společné fotografie. Tehdy se také Alejandra rozvedla. Gere se se zmíněnou matkou Homera rozvedl teprve loni. 

Super.cz


Časová osa článků