David Novotný o finalistech soutěže Muž roku Super.cz

Chtěli byste tyhle krasavce v trenkách do domu či na zahrádku? Tihle fešní adepti na Muže roku jsou prý krotcí jako beránci

Máme za sebou další soustředění soutěže Muž roku, finále nás čeká na konci srpna a dlouholetý ředitel soutěže David Novotný je se svojí dvanáctkou finalistů více než spokojený. "Jsem rád, že se hlavně nikdo nezranil, zvládli choreografie, přehlídku i kurzy, a doufám, že jim to něco dalo," řekl Super.cz.

Na rozdíl od minulého ročníku, kde v hotelu v Novém Městě nad Metují zůstal sotva kámen na kameni, letos se nic zásadního nestalo, chlapci byli skoro tak krotcí jako beránci. "Lázně v Dolní Lipové naštěstí zůstaly na místě a nelehly popelem," smál se David.

Ten je velmi obětavým ředitelem soutěže, toho bychom se u dámských Miss nedočkali, aby šéfka soutěže půjčila finalistce vlastní boty na módní přehlídku, jako to udělal on. "Zapomněl je, takže já jsem tady v keckách," mávl rukou Novotný a zároveň pozval na finálový večer, který budou moderovat Klára Doleželová a Karel Voříšek (58) a mimo jiné vystoupí Bára Basiková (58), Ilona Csáková (51) či Martin Chodúr (31).

"A letos budeme opět trumfovat a budeme mít největší porotu na světě. Měla by mít přes osmdesát pět členů, protože Miss Nizozemsko drží rekord osmdesát jedna porotců a já bych chtěl tento rekord překonat," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků