Tamara Kotvalová Super.cz

Z královny Pařížské už je babička: Vnučka dostala jméno z filmu Pretty Woman

Letos oslaví 54. narozeniny, ale hádal by jí to opravdu málokdo. Královna Pařížské, podnikatelka Tamara Kotvalová, vypadá fantasticky. Má postavu, kterou by jí mohly závidět i mladičké modelky na přehlídkových molech.

A to je z ní už babička. Její dcera Daniela porodila před měsícem prvního potomka. "Mám vnučku, jmenuje se Vivienne, je strašně krásná. Dcera porodila přesně v den, jak si to představovala, 30. května v půl dvanácté," prozradila Super.cz Tamara.

Žádné chůvy pořizovat nebude, na roli babičky se moc těší. "Budu ráda hlídat a těším se na to. V šestinedělí se vídáme párkrát během týdne, ale hned po něm už startuju kočár a jedu Stromovku," usmívala se Kotvalová.

Rok měla prý s dětmi pořádně divoký. S dcerou prožívala první těhotenství a její nejmladší syn Matěj maturoval. "Teď dělá přijímačky na vysokou školu. Mám z něj radost," dodala Kotvalová na vernisáži, kterou pořádal její partner Roman Hajabáč.

Tamara vernisáž designéra Achillease rozsvítila v nádherných žlutých šatech. "Mám ráda barvy na léto, když jsou živější. Černé máme dost v zimě," uzavřela podnikatelka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků