Daniela Peštová

Daniela Peštová Foto: archiv Möet & Chandon

Nádherná Daniela Peštová se fotila jen v pánské košili: Dokonalá stehna odhalila pro dobrou věc

Oficiální šampaňské 52. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary přináší do festivalového života tradiční rituál hollywoodských hvězd, známý z udílení Zlatých glóbů v Los Angeles. Jedná se o oblíbenou filantropickou iniciativu „Toast for a Cause,“ tedy „Přípitek pro dobrou věc“ a v Karlových Varech se jí zhostí prezident festivalu Jiří Bartoška (74) s Danielou Peštovou (51).

Novinkou letošního festivalu je také Lounge, elegantní bar, chill-out místo přímo v centru dění, na terase hotelu Thermal. A právě zde se bude v rámci slavnostního otevření na dobrou věc připíjet. Za každou slavnou osobnost, která připije na zdraví a slávu karlovarského festivalu, přispěje Moët & Chandon finanční částkou pro neziskovou organizaci Alsa, jejíž je Daniela Peštová, která nafotila i propagační fotografii, patronkou.

Alsa se stará o nemocné amyotrofickou laterální sklerózou. Poskytuje fyzioterapii, logopedii, psychiatrickou podporu, psychoterapii, neurologa, sociální pracovnici. Provází pacienty od začátku onemocnění až po smrt. Provozuje i půjčovnu pomůcek - v praxi se velmi často stává, že pacient si zažádá např. o vozík a než mu pojišťovna vozík schválí, už potřebuje vozík elektrický, protože jeho nemoc postupuje velmi rychle. Na schválení přístroje pro komunikaci očima se čeká až 6 měsíců. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků