Monika Bagárová Super.cz

Monika Bagárová září štěstím: S mladším přítelem plánují společné bydlení, přestěhuje se do Bratislavy

9. června 2017 9:07

Monika Bagárová (24) do Prahy moc často nejezdí, proto jsme využili příležitosti, kdy dorazila na křest videoklipu své kamarádky Elis, abychom ji vyzpovídali. Vypadala opravdu šťastně a zdání neklamalo. "Jsem strašně šťastná ve svém pracovním i osobním životě," řekla nám zpěvačka.

S mladším přítelem, muzikantem Davidem Hodkem, už jsou spolu čtyři měsíce. "Pořád je to čerstvé zamilování, je to super, máme se rádi a funguje to," dodala s tím, že nejhorší je stálé pendlování mezi Slovenskem, kde žije on, a jejím rodným Brnem.

"Snažíme se to kombinovat. Chvilku jsme u nich, chvilku jsme o nás doma, pořád se navštěvujeme i s rodiči, aby neměli pocit, že na ně kašleme. Je to fajn, i když cestování je náročné. Je to sice jen dvě a půl hodiny, ale několikrát do týdne. Už ale plánujeme společné bydlení, vypadá to na Bratislavu," prozradila.

Společné bydlení je poměrně vážný krok. Kam bude jejich vztah pokračovat dál? "Svatba a děti, proč ne? Jednou určitě, ale to není úplně na mně, chlap se musí vyjádřit. Ale vdávat bych se jednou určitě chtěla," svěřila.

Pokud jde o práci, Monika dokončuje album, které vyjde na podzim. "Zároveň by měl vyjít i nový videoklip se singlem. K tomu něco vytváříme a točíme v Americe, tak uvidíme, kdy se to dostane k nám. Jsem zvědavá na reakce fanoušků a lidí kolem," uzavřela Bagárová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků