Dívka, která o sobě tvrdí, že je modelka. Chanelle McCleary (24).

Dívka, která o sobě tvrdí, že je modelka. Chanelle McCleary (24). Profimedia.cz

Laciná účastnice Big Brothera přípravu nepodcenila: V šíleném outfitu ukázala kalhotky i své zbraně!

Že by dno televizní zábavy? Ale, prosím vás. To už přeci víme dlouho. Na tom je celý formát reality show Big Brother postaven. Kultivované osoby a tím pádem ani dialogy nečekejte.

Že i takové dno má ale několik úrovní, a vždycky se dá prohloubit, dokázali nyní producenti britské licence pořadu. Pokud si své místo ve vile chcete ve Velké Británii opravdu zasloužit, musíte být hodně otrlí a předvést 'tupouna první kategorie'. Až pak bude produkce spokojená a bude předpokládat, že vás další podobně vybrané osazenstvo nesnese a o konfliktní situace tak nebude nouze.

Přesně takový 'chodící problém' ztělesňuje i nejnovější přírůstek do britské vily Chanelle McCleary (24). Víte, čím si své místo mezi soutěžícími zasloužila? Tak se podívejte do naší galerie na snímky. Asi vám vše bude hned jasné i bez zbytečného komentáře. Připadá vám její zjev laciný? Tak to byste teprve měli slyšet její slovní zásobu...

Asi vás nepřekvapí informace, že tuhle 'hvězdičku' televize MTV vyhodila z realitní produkce Ex on the Beach hned po první epizodě, kterou s její účastí natočila. Důvod? Chanelle chybí zkrátka i elementární náznaky slušného chování, takže se do soutěžících pustila takovým způsobem, až produkce zasáhla tak, jak jsme napsali. Dokonce se s jednou z účastnic poprala. 

Super.cz


Časová osa článků