Dominika Mesarošová s účastnicemi projektu

Dominika Mesarošová s účastnicemi projektu Foto: archiv Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři (9x)

Z káčátek piplá sexbomba Mesarošová labutě: V bikinách se předvedla i dcera moderátorky Gavriely

Týdenní kurz s Dominikou Mesarošovou má přihlášeným dívkám hlavně zvednout sebevědomí, a to se i letos daří. I stydlivky, které by nejraději chodily v roláku, při focení hrdě vystaví svoje tělo v bikinách.

Předvádění plavek si ostatně vedle street stylu a šatů zopakují i před publikem, protože kurz končí módní přehlídkou, na niž s lektorkou Dominikou pilují každé dopoledne choreografie.  "Letos jsou holky učenlivé, už třetí den jsme měly všechno v malíčku, a je jedno, jestli je jim šestnáct, anebo přes pětadvacet," chválila účastnice projektu Dominika.

Dívky se při pobytu na tuniské Djerbě zdokonalily i v líčení, učily se správně upravovat vlasy a velká část z nich opravdu prokoukla. Přesvědčte se o tom v naší galerii, kde můžete dát hlas svojí favoritce, ať už se vám zalíbí úplně mladičké dívky, mezi nimiž je i čerstvě šestnáctiletá dcera moderátorky Martiny Gavriely, anebo dáte přednost o trochu starším ročníkům. Dívka s číslem čtyři z projektu odstoupila, proto se pro ni už nehlasuje.

Svoji vítězku vybere i tým projektu Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři. Ta získá jako cenu nafocení booku v hodnotě dvacet tisíc korun. "Miliónové zakázky určitě vítězce neslibuju, ty nemám ani já. Ale kvalitní book je základem k modelingové práci," uzavřela Dominika. 

Která z dívek se vám líbí nejvíc?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků