Zatímco Jamesovi se alespoň trochu mění mimika, Pippu uvidíte takhle spokojenou na každém snímku.

Zatímco Jamesovi se alespoň trochu mění mimika, Pippu uvidíte takhle spokojenou na každém snímku. Profimedia.cz

Pippa po příletu do Austrálie září jako její briliantový prsten za 6 miliónů! Pár dní novomanželské intimity asi stálo za to

Stejně jako její zásnubní šperk zářila sestra manželky britského následníka trůnu Pippa poté, co přiletěla do australského Sydney v úterý v noci z Francouzské Polynésie, kde spolu s manželem trávila v klidu mimo zraky zvědavců část svých líbánek.

A to je záře jejího prstenu vyhlášená. Vzhledem k tomu, že její muž James Matthews je v Británii uznávaným finančníkem a chtěl se předvést, pořídil briliantový šperk za více než čtvrt miliónu dolarů, tedy přes 6 miliónů korun.

V Austrálii si teď Pippa s Jamesem vychutnají poslední etapu svých líbánek. Pokud někdo pochyboval o tom, jestli ty dva k sobě více než pravá láska táhne chladná kalkulace, pak ho musí uklidnit pohled na tyto čerstvé snímky, pořízené jen deset dní od jejich svatby po návratu z ostrova, který kdysi vlastnil herec Marlon Brando. Tak šťastný výraz způsobila jen jediná věc a takhle by ho nenatrénovala ani zkušená hollywoodská herečka. 

Super.cz


Časová osa článků