Ženské proměny Aleše Hámy. Která se podařila nejvíc?

Ženské proměny Aleše Hámy. Která se podařila nejvíc? Foto: Super.cz/archiv FTV Prima

Zmalovaná Lady Gaga v paruce, reinkarnace v Zagorku i směšná polovička Kamelie: Takhle vtipně v Tváři řádil Aleš Háma coby žena

Herec a moderátor Aleš Háma (48) se sice nedostal do finálové čtyřky třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas, ale diváky v průběhu celé soutěže velmi vydatně bavil.

Obzvlášť, když mu los přisoudil proměny v ženské celebrity. Moc bodů od poroty sice nezískal, ale diváci se bavili opravdu královsky, protože Hámova vystoupení patřila k těm vůbec nejvtipnějším v celé historii Tváře.

Nejprve bavil svou proměnou v českou zpěvačku Hanu Zagorovou (75), u níž pilně studoval i její typické pohyby hlavou a rukama. Jakmile vtrhnul na pódium coby americká zpěvačka Lady Gaga (35), publikum řičelo nadšením. Zmalovaný Háma v blonďaté paruce zkrátka nemohl zklamat, byť měl do Lady Gaga skutečně daleko a vypadal spíše jako její napodobenina z travesti show.

Naposledy, už mimo soutěž, si společně s Adélou Gondíkovou (48) střihli vystoupení legendárního dua Kamelie. I tady Háma nezklamal. Jaká jeho ženská proměna se vám líbila nejvíc? Hlasujte v anketě pod článkem. 

Jaká ženská postava se vám v podání Aleše Hámy líbila nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků