Rozhodně ji nečeká nicnedělání.

Rozhodně ji nečeká nicnedělání. Michaela Feuereislová

Zima letos bez StarDance. Co bude Tereza Kostková dělat se svým volnem?

I když Tereza Kostková (45) aktuálně netočí žádný seriál a letos nebude poslední měsíce roku věnovat moderování StarDance, na nedostatek práce si nemůže stěžovat. „Dělám teď spoustu věcí mimo mou hereckou profesi. Například dokončuji jeden písemně se vyjadřující projekt, o kterém bych neměla ještě příliš mluvit. Kromě toho jsem například vyzdobila vlastními fotkami kosmetický salon mé kamarádky,” rozpovídala se Kostková.

Zimní měsíce, kdy se v minulých letech věnovala StarDance, herečka zasvětí zkouškám hry v Divadle V Rytířské, kde bude účinkovat s kolegy Alešem Hámou a Nelou Boudovou. „Budu zkoušet divadelní hru a potom premiéru, takže to mi stačí,” usmívala se Kostková, která se také hodlá věnovat synovi Toníkovi.

„Na konci léta vyrazíme se synem zaoceánskou lodí na plavby přes Finsko, Tallin a Petrohrad. Budu dělat program pro česky mluvící pasažéry. Tondu to bude bavit na lodi a já se konečně podívám do Petrohradu, který je mým snem. Těším se, že budu zase hodně fotit,” popsala své plány. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků