Zrzky jsou na Slovensku oblíbené...

Zrzky jsou na Slovensku oblíbené... Foto: Super.cz/Profimedia.cz, Falcon, Herminapress

Královna krásy, sexy herečky i vítězka SuperStar: Prohlédněte si 7 nejslavnějších slovenských zrzeček

7. května 2017 6:55

Naši východní sousedé nemají nouzi o slavné zrzky. Obzvlášť často se jedná o dámy, které se věnují hereckému řemeslu.

Z těch nejznámějších vášnivých zrzek jmenujme Vicu Kerekes (37) a Táňu Pauhofovou (35). Obě dvě herečky se na filmovém plátně prosadily nejen na domovském Slovensku, ale především u nás.

Vicu diváci měli možnost vidět například v roli sexy krásky Šarloty, kterou si zahrála v komedii Jiřího Vejdělka Muži v naději. Pauhofová si zahrála Lídu Baarovou ve stejnojmenném filmu Filipa Renče a zazářila také v sérii Hořící keř.

Slovenská kráska Ági Gubíková (40) si v Česku zahrála v několika televizních filmech. Není sice tak známá jako její kolegyně, ale o vnadné zrzce určitě ještě uslyšíme. Naposledy si zahrála v televizním snímku Zádušní oběť.

Zástupkyní nejstarší zrzavé generace je bezpochyby temperamentní herečka Kamila Magálová (zazářila v komedii Líbáš jako bůh). K energickým slovenským zrzkám patří i Lenka Vacvalová (29).

Co se týče zrzek, které se věnují jiné profesi než herectví, nejznámější je určitě vítězka čtvrté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Emma Drobná (23). A nejnověji se s šoubyznysem seznamuje slovenská královna krásy Hana Závodná. Která zrzka se vám líbí nejvíc? Hlasujte v anketě! 

Která slovenská zrzka se vám líbí nejvíc?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků