Pusinku...?

Pusinku...? Profimedia.cz

Al Pacino (77) a jeho nenechavé ruce a rty: O 39 let mladší přítelkyně si s ním užila ve vlnách

28. dubna 2017 16:19

Příjemněji prožité narozeniny si americký herec Alfredo James Pacino, nebo zkráceně Al, jak ho všichni znají, snad ani nemohl přát. Vždyť který (sedma)sedmdesátník je pln života stráví v mořských vlnách po boku pěkné osmatřicetileté přítelkyně?

S Lucilou Sole je americký herec známý z filmů Kmotr, Zjizvená tvář, Vůně ženy, Doktor Smrt už skoro deset let a podle aktuálních fotek z dovolené v Mexiku mezi nimi vášeň ani po tak dlouhé době nevyprchala. Vodili se za ruce, objímali a líbali... Na druhou stranu středoamerické pláže a vody by asi uměly odplavit nejeden problém.

Navzdory dlouhodobému vztahu spolu pár nemá děti, ani k oltáři ho mladá žena zatím nedostala. To ale žádná, ani matky jeho tří potomků - herečka Beverly D’Angelo, s níž má sedmnáctiletá dvojčata Antona Jamese a Olivii Rose, ani herecká koučka Jan Tarrant, se kterou má sedmadvacetiletou dceru Julii Marii. Otcovství slavného herce naplňuje, pro Guardian uvedl: „Než jsem měl své tři děti, žil jsem uvnitř své hlavy a ničeho si nevšímal. Herectví pro mě bylo vše. Teď je díky nim jen malou částí života.“ 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků