Eva Burešová Super.cz

Přes břicho si v 8. měsíci už nevidí: Těhotná Eva Burešová si přestala holit nohy. Rodit bude do vody

Zpěvačka Eva Burešová už v 8. měsíci skoro nepracuje, tak se trochu nudí. Pustila se třeba do sepisování svých těhotenských pocitů. Například o tom, že přes rostoucí bříško už si nevidí ani na nohy. Přestala si je tedy i holit?

"A proč si myslíte, že mám ty silné punčocháče? Jenom kvůli zimě to není," smála se na představení kompletní desítky finalistek soutěže Dívka roku, kam se chystá i na finále 14. května, protože je ještě před termínem jejího porodu. "Většinou už jsem jenom doma, tak to neřeším. A zrovna finále Dívky roku bude tematické, téma je pravěk, tak jsem se tomu přizpůsobila," dodala, že přírodní podkolenky budou na slavnostním večeru v divadle Komedie naopak in.

"Jinak se cítím skvěle, nemám žádné výrazné problémy. Jenom už se mi těžko dýchá, a tak nemůžu moc zpívat. Stačí, že se pro něco nadchnu, což se mi teď stává často, tak se rozklepu a špatně se mi nadechuje a tak trošku omdlévám. Ale jinak je mi fajn," svěřila.

"Koncem měsíce už mám domluvený i kurz, jdeme i s partnerem na kurz jemného zrození. Na to se strašně těším. Už mám vymyšlenou i porodnici a průběh porodu. Jaká bude realita, se uvidí. Rodit budu v Krnově, což je hodina od našeho baráku, tak snad neporodím v autě. Rodí se tam do vody, což je můj sen, chtěla bych, aby mi to vyšlo," objasnila. "Nechci nikde ležet na koze a nic necítit," uzavřela s tím, že nechce ani epidurální analgezii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků