Kim Kardashian s rodinou

Kim Kardashian s rodinou Profimedia.cz

Někde příroda přidala, jinde ubrala. Kim Kardashian je ráda za zdravotní problémy, pomohou jí do šatů

Opulentní akce Met Gala (nebo také Costume Institute Gala nebo Met Ball), která se každoročně pořádá v Metropolitním muzeu umění v New Yorku, je jednou z nejexkluzivnějších módních událostí a hostí ty největší celebrity napříč uměleckými obory a módní ikony.

Jedná se vlastně o otevírací párty k následné výstavě, která je vždy zasvěcena určitému módnímu stylu, období či některému ze světových designérů, jemuž je na Met Gala vzdán hold. Ve většině případů se jedná o poctu in memoriam, letos to však bude - teprve podruhé v historii - pocta žijícímu návrháři. Dočká se jí japonská designérka Rei Kawakubo, zakladatelka značky Comme des Garçons. Tématem večírku i výstavy pak bude Art of the In-Between (jež nejspíš vychází z návrhářčiny nekonvenční tvorby na pomezí módy a umění).

Mezi pozvanými ani letos nechybí Kim Kardashian (40), tak uvidíme, v čem dorazí, aby se přiblížila Art of the In-Between (hosté se vždy snaží vybírat takové modely, které s tématem korespondují). Už teď se raduje z toho, že se jí ‚díky‘ horečce a zdravotním problémům podařilo zhubnout necelá tři kila. „Horečka může být skvělou dietou. Jsem šťastná, že to přišlo v pravý čas před Met,“ píše na sociálních sítích a blbne hlavu hlavně mladým fanynkám.

Hostitelkou akce je šéfredaktorka americké mutace magazínu Vogue Anna Wintour, takže jak hosté, tak i návrháři se předhánějí v tom, kdo se předvede v nejlepším světle a vymyslí nejnápaditější model. Dá se tak říct, že se jedná o jednu z nejluxusnějších módních přehlídek, která navíc pojme až 700 lidí. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků