Lucie Molnárová prý bříško na jevišti maskuje.

Lucie Molnárová prý bříško na jevišti maskuje. Foto: archiv divadla Broadway

V sedmém měsíci ještě stojí na jevišti: Muzikálová zpěvačka míní, že má bříško zamaskované. Co myslíte vy?

S těhotnými a rodícími muzikálovými zpěvačkami se roztrhl pytel. A skoro do porodu všechny stále vystupují. Výjimkou není ani Lucie Molnárová v Divadle Broadway, kde pořád zpívá v muzikálu Kleopatra.

„Už jsem v sedmém měsíci těhotenství. Cítím se dobře, ale začínám pomalu cítit fyzickou únavu z narůstající váhy. V dubnu už dohraji pouze Octavii v Kleopatře. Není to náročná role. Kostymérky v Divadle Broadway mi povolily kostým, myslím, že to ještě docela dobře maskujeme. A ještě mám skvělou alternaci Zdenku Trvalcovou, která je připravena v případě potřeby za mě Octavii odehrát,“ svěřila se nám půvabná zpěvačka.

V jejich rodině není jediná těhotná. "Těhotná je také moje sestra Petra, moje dvojče, otěhotněla jen dva týdny po mně. Takže se moc těším, jak spolu budeme trávit čas a budeme si navzájem radit a pomáhat,“ usmívá se Lucia, která si se sestrou dokonce i zahrála v pohádce Tři životy po boku Vojty Dyka (36).

Samozřejmě nás také zajímalo, zdali již Lucia s manželem znají pohlaví miminka. „Bude to chlapeček, jméno už máme vybrané, ale zatím si ho necháme pro sebe,“ dodala herečka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků